Přeskočit na obsah

Průběh instalace

Nezávazná poptávka

Buď nám zavoláte přímo, nebo zde vyplníte formulář a do 2 pracovních dní se vám ozve náš technolog. Proberete možnosti řešení a zejména potřeby vaší domácnosti v závislosti na vaší roční spotřebě energie, prostoru, kde budou umístěny solární panely a technologie a finanční možnosti.

Návštěva technologa

Technolog detailně prozkoumá místo instalace zařízení, abychom si byli naprosto jisti, že vše splní vaše očekávání a současně legislativní požadavky pro získání dotace, kterou za vás zařídíme, včetně nezbytné administrativy.

Vytvoření cenové nabídky

Nyní po návštěvě známe optimální rozmístění panelů, přesné parametry komponentů a další informace o instalaci zařízení pro váš dům. Jdeme chystat přesnou cenovou nabídku.

Zařízení a čerpání dotace

Na základě zpracovaného energetického posudku a projektové dokumentace zařídíme státní dotaci pro celý projekt. Po připojeni k síti, odesíláme potřebné podklady na Státní fond životního prostředí. Ve chvíli zpracování dokumentů na úřadě je vám dotace zaplacena převodem na váš účet.

Realizace FVE

Celou montáž a uvedení do chodu zařídí naši certifikovaní pracovníci.  Nejprve dojde k závozu technologie, následně budou položeny panely a umístěn střídač a další komponenty. Současně vám ukážeme jak systém obsluhovat. Pokud si něco nezapamatujete, jsme spolu v kontaktu telefonicky.

Následný servis

Po celou dobu fungování vaší elektrárny jsme vám k dispozici ohledně všech dotazů a případných komplikací.

Důležité odkazy
INFORMACE

© 2023 VESTECH | Všechna práva vyhrazena | Made by PR